טיולים בישראל| טיולים בארץ
מסלולי טיולים בדרום
חזרה לדף הבית
אתרי צלילה בארץ ובסיני
אתרים מומלצים
טיולי הכרויות למגזר הדתי לאומי- הסבר מפורט
אודות בעלי האתר
מסלולי טיולים במרכז
מסלולי טיולים בצפון
 
Google


 

 

 

 

 

 

 

 

 טיול בחירות בנחל תבור

יום הבחירות לכנסת ה 19 היה יום יפה ויוצא דופן בחורף. עם שמש מחייכת ומזג אוויר נוח מאוד התארגנו חברה דרך המייל והפיסבוק ויצאנו לטיול משותף בנחל יגור.
כאשר מקום המפגש הראשוני בתחנת הדלק באריאל. 

משם המשכנו דרך הבקעה עצרנו לצילום קטן והמשכנו דרך כביש 90  לצפון כדי שלא נתקל בגדודי המטילים המשכנו עד הכניסה לטבריה ושם פנינו שמאלה עברנו את יבניאל עד שהגענו לתחילת המסלול
בקיבוץ גזית.שם לקח לנו מעט זמן להגיע לתחילת המסלול אבל בסיוע של התושבים הנחמדים הגענו לתחילת המסלול וגילינו שאנו לא לבד.המוני בני ישראל עם ילדהם ותינוקות על משנאים הגיעו בטייל באזור מדהים עם נוף מדהים ופורח.תחילת המסלול מאוד נוחה ומזמינה ומתאימה לכל כלי רכב.הגענו למקום חניה שמשם מתחיל המסלול ושם חקוק משפט בסלע שאני מסכים על כל מילה !


 
מכאן התחילה ירידה תלולה ולמעשה הטיול מתחיל מכאן.


הנוף ממש מדהים אחרי כמויות הגשם הנאות שירדו עד עכשיו.התחלנו לגלות רקפות ותרמוסים בשדות ונעצרנו להפסקה ראשונה על כוס תה.היו גם הרבה פרות באזור ומיכל שניסתה להצטלם ליד אחד מהם גילתה פתאום שהוא פר ודי עצבני כנראה בגלל השיער הגינגי שלה :-)לבסוף היא הצליחה להצטלם ליד עגל יותר רגוע.הכי מרגש היה לראות ילדים קטנים שמסתובבים בנחל ומרגישים שם כאילו הם באמבטיה הפרטית שלהם.עצרנו שם עקב הפקק במעבר והספקנו לצלם עוד כמה תמונות.
תמונה מהממת של חגית.


אחד התמונות היפות של משפחות עם ילדים במנשאים חוצות את הנחל. כאשר כולם מחכים בסבלנות לתורם.אנו חוצים מספר פעמים את הנחל מה שמשאיר המון זמן לתמונות.ואנו מספיקים פה ושם לראות גם שקדיות פורחות.
בסיום המסלול מחכה לנו עליה די תלולה עם תמונות מרהיבותכאן מיכל בלי כוונה תופסת לדורון בבטן :-)וכאן אחד מהתמונות שמזכירות לי את תמונת הכניסה למחשב.

תקציר הטיול - נחל תבור - מסלול מעגלי
דרגת קושי    - בינוני פגשנו בדרך גם ילדים.
חודש הביצוע- ינואר 2013
סיכום           - טיול מדהים ביום הבחירות עם אנשים נחמדים.
לינקים          -נחל תבור
מילות מפתח- נחל תבור, גזית , מסלול הבזלת,
 המסלולים באתר בוצעו ונכתבו ע"י צוות Y-tour
.החומר הכתוב מכיל תאור אודות המסלול שבוצע בלבד ואינו בא בגדר המלצה כלשהי
על המטייל להתייעץ עם הגורמים המוסמכים לפני ביצוע הטיול,
.האחריות על ביצוע הטיולים המוזכרים באתר תחול על המטייל בלבד

© Copyright 2007. Y-Trip.info